Üçüncü Yol 1919

Kullanım Şartları

Bu web sayfası, Hizmet Koşullarımız olarak hizmet veren yasal bir belgeyi temsil eder ve web sitemizin, ucuncuyol1919.com’un, alt alan adlarının ve ilişkili web tabanlı ve mobil uygulamaların (topluca “Web Sitesi”) yasal koşullarını düzenler. ucuncuyol1919.com yönetimi tarafından işletilmektedir.

Büyük harfle yazılmış terimler, aksi belirtilmedikçe, aşağıdaki Tanımlar bölümünde belirtilen anlama sahiptir. Bu Hizmet Koşulları, Gizlilik Politikamız, herhangi bir mobil lisans sözleşmesi ve Web Sitemizde topluca “Yasal Hükümler” içinde yayınlanan diğer yönergelerle birlikte, sizinle ucuncuyol1919.com arasındaki sözleşmenin tamamını ve tek sözleşmesini oluşturur ve diğer tüm sözleşmelerin, beyanların, garantilerin yerine geçer. Yasal Koşullarımızı herhangi bir zamanda size özel bir bildirimde bulunmaksızın değiştirebiliriz. Yasal Koşullarımızın en son kopyaları Web Sitemizde yayınlanacaktır. Web Sitemizi kullanmadan önce tüm Yasal Koşulları gözden geçirmelisiniz. Yasal Koşullarımızda yapılan herhangi bir revizyon yayınlandıktan sonra, bunlarda yapılacak bu tür değişikliklere bağlı olmayı kabul edersiniz. Bu nedenle, hala kabul ettiğinizden emin olmak için Yasal Koşullarımızı periyodik olarak gözden geçirmeniz önemlidir.

Web Sitemizi kullanarak, Yasal Koşullarımıza tam olarak uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen bunları dikkatlice inceleyin. Yasal Şartlarımızı kabul etmiyorsanız, Web Sitemize erişmeyin ve Web Sitemizi kullanmayın. Web sitemize zaten eriştiyseniz ve Yasal Şartlarımızı kabul etmiyorsanız, Web Sitemizi kullanmayı derhal bırakmalısınız.

Tanımlar

“Biz” veya “bize” veya “bizim” terimleri, Web Sitesinin sahibi olan ucuncuyol1919.com’u ifade eder.

“Ziyaretçi”, yalnızca Web Sitemize göz atan, ancak Üye olarak kaydolmamış kişidir.

“Üye”, hizmetimizi kullanmak için sitemize üye olan kişidir.

“Hizmetimiz”, web sitemiz aracılığıyla üyelerimize sunulan toplu işlevselliği ve özellikleri temsil eder.

“Kullanıcı”, ziyaretçiye veya üyeye atıfta bulunulan genel tanımlayıcıdır.

Web sitemiz aracılığıyla sunulan tüm metin, bilgi, grafik, ses, video ve veriler toplu olarak “İçeriğimiz” olarak bilinir.

Yasal uyum

Web sitemizi kullanımınızla ilgili tüm geçerli yerel ve uluslararası yasalara, tüzüklere, yönetmeliklere ve düzenlemelere uymayı kabul edersiniz. ucuncuyol1919.com, yasal koşullarımıza ilişkin şikayetleri veya bildirilen ihlalleri soruşturma ve üye hesabınızı iptal etme, herhangi bir şüpheli yasadışı faaliyeti kolluk kuvvetlerine, düzenleyicilere veya diğer üçüncü taraflara bildirme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun gördüğümüz herhangi bir işlemi yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik politikamızda kabul ettiğiniz gibi, profiliniz, e-posta adresleriniz, kullanım geçmişiniz, yayınlanan materyaller, IP adresleri ve trafik bilgileriniz ilgili kişi veya kuruluşlarla gerekli veya uygun şekilde paylaşılabilir.

Fikri mülkiyet

Web sitemizi kullanmanız, sitemizde yaynılanan grafik, resim, video vb materyalleri kullanmanız için herhangi bir hak veya lisans oluşturmaz. Sitemizde yayınlanan içeriklerde telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bize bunu bildirmeniz gerekmektedir. Web Sitemizin herhangi bir bölümünün sizin tarafınızdan kopyalanması, yeniden dağıtılması, kullanılması veya yayınlanması kesinlikle yasaktır. Web Sitemizi kullanmanız size Web Sitemizde herhangi bir mülkiyet hakkı vermez.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemiz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir. Bu web sitelerine bağlantı vererek, bu tür üçüncü şahıs web sitelerine sponsor olmamaktayız. Web sitemize bağlantıların dahil edilmesi, bu tür üçüncü taraf web sitelerini onayladığımızı, garanti verdiğimizi , tavsiye ettiğimizi ortaya koyamaz. ucuncuyol1919.com, üçüncü taraf web sitelerinin yasal belgeleri ve gizlilik uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir; bu tür üçüncü şahıs web sitelerine erişim riski size aittir.

Genel terimler

Ek olarak, sitemizi kullanmanız durumunda yasal kurallara uymayı kabul eder, aksi durumda mahkemelerce yargılanmayı kabul edersiniz. Web sitemizle ilgili olarak tarafınızca herhangi bir dava nedeni, dava nedeninin ortaya çıkmasından sonraki bir (1) yıl içinde başlatılmalı veya sonsuza kadar feragat edilmeli ve engellenmelidir. Yasal koşullarımızın herhangi bir kısmının geçersiz veya uygulanamaz olması durumunda, bu kısım yürürlükteki kanunlara uygun olarak yorumlanacak ve kalan kısımlar tam olarak yürürlükte kalacaktır. Web sitemizdeki herhangi bir içeriğin yasal koşullarımızla çeliştiği veya tutarsız olduğu ölçüde, yasal koşullarımız öncelikli olacaktır. Yasal koşullarımızın herhangi bir hükmünü uygulamamamız, bu tür bir hükümden veya bu hükmü uygulama hakkından feragat edildiği anlamına gelmez. ucuncuyol1919.com’un yasal koşullarımız kapsamındaki hakları, yasal koşullarımızın feshinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed