Üçüncü Yol

“TÜRK ULUSUNUN EGEMENLİĞİ İÇİN HAYIR”IN “SINIRLI SAYIDAKİ” İKİNCİ BASKISI ÇIKTI!

Üçüncü Yol olarak ilk basılı çalışmamız “Türk Ulusunun Egemenliği İçin HAYIR” 17 Mart 2017’de sizlerle buluştu.

Bu çalışma bizim için bir sınavdı. Aynı zamanda da bir gözlem fırsatıydı. Mücadelemizin, çabamızın, kaygımızın yarattığı etkiyi ve somut karşılığını görmek açısından.

Biz artık biliyoruz.
Ne mutlu ki biliyoruz.

Dergimiz, üç bin adet basılmasına rağmen yoğun ilginizle yaklaşık 2 haftada tükendi.

Kaygılarımız, yapmak istediklerimiz, neyi neden yapmaya çalıştığımız o kadar net anlaşılmış, o kadar içselleştirilmiş ki gerçekten de Üçüncü Yol Ailesi diye bir sevgi çemberi oluşmuş, sadece Üçüncü Yol yazarlarından oluşmayan. Şu iki haftada hayatımız boyunca duymadığımız kadar çok, öyle güzel sözler duyduk, davranışlara şahit olduk ki…

Ne kadar çok ve içten sevenimiz varmış…

Nasıl teşekkür edeceğimizi, hislerimizi nasıl yansıtmamız gerektiği konusunda kitlenmiş durumdayız. Suratımızda gizleyemediğimiz ve engel olamadığımız bir tebessümle, normale dönüp duygularımızı daha doğru ifade edebileceğimiz anın gelmesini umut ederken bir gelişmeyi sizlere ülkenin içinden geçtiğimiz sürecin yarattığı buruklukla fakat aynı zamanda da gurur ve kararlılıkla bildiriyoruz:

Türk Ulusunun Egemenliği İçin HAYIR”ın “sınırlı sayıdaki” ikinci baskısı çıktı!

Sınırlı sayıda basılan bu baskının siparişini ilk baskıda olduğu gibi Üçüncü Yol Facebook–Twitter– Instagram hesaplarına mesaj atarak verebilirsiniz. Ayrıca Çağdaş Bayraktar ve Sena Yaşar‘ın bireysel sosyal medya hesaplarından da iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Bunların dışında oluşacak yeni sipariş seçeneklerini de sayfalarımızı takip ederek öğrenebilirsiniz.

Bize olan güveniniz, desteğiniz ve de vatanseverliğin bu toprağın insanlarının ruhuna nasıl işlediğini bizlere tekrardan gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Tekrardan “Hayırlı” okumalar…

ÜÇÜNCÜ YOL “AİLESİ” ADINA
ÇAĞDAŞ BAYRAKTAR
08.04.2017

Çağdaş Bayraktar

Çağdaş Bayraktar 1986 yılında doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mersin'de tamamladı. 2014 yılında Çukurova Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Tarım Ekonomisi bölümünü bitirdi. Aynı bölümde yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Lisans eğitimi süresince 5 yıl boyunca ilk üyelikten başkanlığına kadar Çukurova Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Kulübü'nin her kademesinde görev aldı.

Bu dönem içerisinde dava arkadaşları ile birlikte "Kemalizm"in yerel ve ulusal ölçekte ADK/T'ler nezdinde kurumsallaşması, yaygınlaşması ve bağımsız kalması adına yoğun çaba gösterdi
Öğrenimi müddetince okulun Türk Sanat Müziği korosunda aktif çalıştı.

2013 yılında kendisi gibi öğrenci olan arkadaşlarıyla birlikte "Vardiya Bizde Adana"nın kurulmasına öncülük etti. Haftalarca süren Sessiz Çığlık eylemlerinde hukuku savundu.

Karşı ve Yurt gazetesinin olmak üzere bir çok internet sitesi ve yerel gazetelerde yazıları yayınlandı.

Milli Mücadele döneminde kurulan ve "Kemalizmin İleri Karakolu" unvanıyla onurlandırılan Yeni Adana gazetesinde yazıları yayınlandı. Ayrıca aynı gazetenin Genç Yeni Adana ekinin kurucu editörlüğünü ve başyazarlığını yaptı. 27 sayı yayınlanan Genç Yeni Adana'daki yazarların bir çoğunun yazarlığa adım atmasında ve gelişmesinde öncülük etti.

Eski Vatan, yeni Aydınlık yazarı Mustafa Mutlu'nun resmi sosyal medya sayfalarının kurucu editörlüğünü yaptı.

Genç Yeni Adana'daki yazar kadrosunun büyük bölümüyle beraber Üçüncü Yol'u kurdu.

Bununla beraber Metin Aydoğan, Sinan Meydan ve Banu Avar gibi değerli aydınların ve de yine Üçüncü Yol yazarlarından Erhan Sandıkçı'nın da içinde bulunduğu partilerüstü Milli İrade Birliği platformunun yazar kadrosunda bulunmakta.

Milli İrade Birliği'nin "Milli İrade Nedir?" ve Mustafa Mutlu'nun "Dön Kardeşim" kitaplarında yazıları yayınlandı.

Yazarlık dışında kitap editörlüğü de yapan yazar tarih, müzik, felsefe, edebiyat, sanat, spor ve sosyoloji alanlarıyla ilgilenmektedir.

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Siteye e-posta ile abone ol

Bu siteye abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için kayıt olmalısınız.

Diğer 52 aboneye katılın

Takip Et

Bizimle iletişim kurun. İnsanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.